Tissot T-Touch Expert Solar II - Baselworld 2017

Tissot T-Touch Expert Solar II - Baselworld 2017

09.03.2017

Нова модель годинника Tissot T-Touch Expert Solar II створена для пригод, що допоможе подолати труднощі як у дикій природі так і у великому місті. Циферблат оснащений сонячною панеллю, яка дозволяє зарядити акумулятор від променів сонця, чи навіть навіть штучним освітленням. Це означає, що власник годинника може користуватися 20 тактильними функціями та при цьому не хвилюватися за заряд батареї.&n..

Raymond Weil випустив лімітовану серію годинника

Raymond Weil випустив лімітовану серію годинника

02.03.2017

Raymond Weil висловлює свою повагу легендарному творцю культової гітари Les Paul Gibson. В елегантній, з легким відтінком бунту, моделі freelancer чується звучання Gibson Les Paul, що надає цьому годиннику незалежний характер справжнього рок-музиканта і втілює в них не має рівних здатність музики підкорювати серця. Raymond Weil шанує відомого виробника електричних гітар - компан..

Seiko перезапустила модель Chariot

Seiko перезапустила модель Chariot

27.02.2017

Seiko перезапустила модель Chariot. Годинники виглядають як ті, що носив американський підприємець і один із засновників Apple Стів Джобс. З ними він зображений на фотографії 1984 року.  Колекція Nano Universe вийшла обмеженим тиражем і зазнала незначних змін у порівнянні з оригінальними годинниками. Діаметр циферблата був збільшений з 33 до 47,5 міліметра. У лімітовану ліній..

Tissot T-Race MotoGP™ Automatic Limited Edition 2017

Tissot T-Race MotoGP™ Automatic Limited Edition 2017

26.02.2017

Tissot та MotoGP випускають лімітовану серію годинника T-Race MotoGP (2017 штук), кожна деталь якого передає дух мотогонок MotoGP годиннику. Годинник буде представлений на виставці Baselworld 2017. Характеристики годинника: Нержавіюча сталь 316L з покриттям PVD, 45мм – 47мм, сапфірове скло, водонепроникність 100 м. Кожна модель цього годинника комплектується в екслюзивній упа..

Tissot Ballade з кремнієвою спіраллю балансового колеса

Tissot Ballade з кремнієвою спіраллю балансового колеса

25.02.2017

Компанія Tissot володіє досвідом виробництва високоточних і надійних механічних годинників, які забезпечили їй велику кількість призів у міжнародних змаганнях в області хронометрії. Час не зазнає змін, проте точність його вимірювання підвищується з розвитком нових технологій. У годиннику Tissot Ballade вдосконалено механізм Powermatic 80, який забезпечує запас ходу до 80 годин, використовуючи..

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)